Lista członków Stowarzyszenia

 

 

 

Zarząd:

 

1. Krzysztof Staniszewski – Prezes – Cieklin

2. Janusz Budziak    – Zastępca Prezesa – Duląbka

3. Władysław Mlicki – Skarbnik Zarządu – Cieklin

4. Antoni  Sroka      – Sekretarz Zarządu – Dobrynia

5. Stanisław Więcek  – Członek Zarządu – Cieklin

6. Janusz Iskrzycki  – Członek Zarządu – Cieklin

7. Piotr  Poliwka      – Członek Zarządu – Cieklin

 

 

Komisja Rewizyjna:

 

1. Maria Piątkowska – Cieklin

2. Irena Żychowska – Cieklin

3. Mieczysław Czechowicz – Cieklin

 

 

Członkowie Stowarzyszenia:

1. Krzysztof Staniszewski – Cieklin

2. Włodzimierz Rzońca – Jasło

3. Władysław Mlicki – Cieklin

4. Janusz Budziak – Duląbka

5. Stanisław Cygan – Cieklin

6. Bogusław Zoła – Duląbka

7. Antoni Sroka – Dobrynia

8. Maria Piątkowska – Cieklin

9. Irena Żychowska – Cieklin

10. Mieczysław Czechowicz – Cieklin

11. Zbigniew Staniszewski – Cieklin

12. Mirosław Sławniak – Cieklin

13. Dominik Rzońca – Duląbka

14. Bogusław Mlicki – Cieklin

15. Damian Mlicki – Cieklin

16. Sylwester Ciuła – Cieklin

17. Kamil Żychowski – Cieklin

18. Bogusław Ślusarczyk – Cieklin

19. Daniel Ślusarczyk – Cieklin – Józefów

20. Sławek Setlak – Cieklin – Józefów

21. Mateusz Żychowski – Cieklin

22. Janusz Iskrzycki – Cieklin

23. Stanisław Więcek – Cieklin

24. Piotr Poliwka – Cieklin

25. Hubert Poliwka – Cieklin

26. Paweł Poliwka – Cieklin

27. Maciej Więcek – Cieklin

28. Stanisław Świątek – Cieklin

29. Daniel Iskrzycki – Cieklin

30. Damian Ciuła – Cieklin

31. Tomek Cygan – Cieklin

32. Mateusz Żychowski – Cieklin

33. Janusz Maczuga – Dobrynia

34. Marcin Staniszewski – Dobrynia

35. Kamil Staniszewski – Cieklin

36. Michał Maksym – Cieklin

37. Wojciech Żychowski – Cieklin

38. Marcin Twardzik – Cieklin

39. Gumienny Michał – Cieklin

40. Mieczysław Ciuła – Cieklin

41. Marek Krystyniak – Wola Cieklińska

42. Kamil Świątek – Cieklin

43. Dariusz Dyląg – Dobrynia

44. Rafał Budziak – Cieklin

45. Mariusz Żychowski – Cieklin

46. Patryk Żychowski – Cieklin

47. Marcin Iskrzycki – Cieklin

48. Maciej Więcek – Cieklin

49. Dawid Długosz – Wola Cieklińska

50. Jakub Biernacki – Cieklin

51. Rafał Żychowski – Cieklin

52. Patryk Piątkiewicz – Duląbka

53. Dominik Pietkiewicz – Cieklin

54. Kacper Dybaś – Cieklin

55. Patryk Bardziej – Cieklin

56. Mateusz Żychowski – Cieklin

57. Daniel Czechowicz – Cieklin

58. Paweł Niżnik – Cieklin

59. Jakub Królikowski – Cieklin

60. Michał Królikowski – Cieklin

61. Karol Mlicki – Cieklin

62. Karol Gądek – Cieklin

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *